Gruntek Marabu Ножиці для живоплоту, квітів та товстих гілок
1 245 ₴
- Готово до відправки
- Код: 295303660
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садові ножиці Marabu
Садові ножиці Marabu дозволяють обрізати чагарник, товсті гілки чагарника та квіти.
- хвилясті леза прискорюють і спрощують процес різання
- овальні сталеві рукоятки з гумовими накладками
- регулювання затискання лез
- леза з тефлоновим покриттям
Довжина-660 мм
Довжина лез - 320 мм
Сталь лез - SK5
Вага-0,8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gruntek |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина леза | 320 мм |
| Максимальний діаметр реза | 6 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 825 мм |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Вигнута |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Телескопічна ручка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 245 ₴







