



Бензокоса Maruyama MX21H 0.7 к.с. Мотокоса для трави Тримерна головка, металевий ніж
10 333 ₴
- Готово до відправки
- Код: 363917N
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотокоса Maruyama MX21H
Легка і надійна бензокоса Maruyama MX21H для роботи на присадибній господарстві.
- легка і зручна в роботі
У комплектацію бензокоси входить тримерна головка, металевий ніж.
Об'єм двигуна-19,8 куб. см
Потужність-0,7 л/с
Кількість обертів-7000 про/хв
Вага-4,5 кг
Паливний бак-0,6 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maruyama |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 0.93 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 250 мм |
| Ширина скошування ліски | 250 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 19.8 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 0.6 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Плечовий ремінь | Так |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 333 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка


