Stark ECS-2510 Електропилка ланцюгова 2500 Вт із шиною 40 см
3 690 ₴
- Готово до відправки
- Код: 310025010
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електропила Stark ECS-2510
Електрична ланцюгова пила ECS-2510 призначена для розпилювання гілок дерев, дерев'яних балок, дощок і т.д.
- Плавний пуск
- Обмотка ротора та статора – 100% мідь
- Маслонасос із металевою шестернею
- Всі шестерні та провідна зірочка з високоміцної сталі
- Поздовжнє розташування двигуна
- Блокування кнопки увімкнення
- Захист двигуна від перевантаження
- Світловий індикатор електромережі
- Корпус із протиударного пластику
Довжина шина-400 см
Потужність - 2500 Вт
Час спрацювання гальма-0,12 с
Об'єм масляного бака - 125 мл
Швидкість ланцюга - 14 м/с
Крок ланцюга - 3/8"
Вага-7 кг
Автоматичне мастило ланцюга

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина пропилу, (мм) | 345 |
| Довжина шини | 400 мм |
| Об'єм масляного бака | 125 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.12 сек |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 690 ₴








