
MAROLEX RX 12 л Акумуляторний ранцевий обприскувач
23 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: S141.141
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
Акумуляторний обприскувач MAROLEX RX
Акумуляторний оприскувач на колесах MAROLEX RX призначений для проведення захисних та корисних робіт водними розчинами інсектицидів, фунгіцидів, гербіцидів і добрив. Також використовується для нанесення органічних препаратів на основі парафінового масла та рослинних препаратів. Рекомендується використовувати один обприскувач для обраної групи засобів.
УВАГА!!! Забороняється використання хімічно активних речовин, включаючи кислоти і підстави, дезінфікуючі та просочувальні засоби, що містять розчинники, миючі засоби та нафтопродукти.
Обсяг бака-12 л
Максимальний робочий тиск - 0,38 мПа
Довжина трубки -65-115 см
Довжина шланга - 170 см
Акумулятор Li-ion
Ємність акумулятора-3,4 Ач
Час зарядки-3 год
Час роботи-4,0 год
Розміри-34х24х64 см
Вага обприскувача -6,8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marolex |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина розпилювальної трубки | 115 см |
| Довжина шланга | 170 см |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Загальна вага | 18.8 кг |
| Об'єм бака | 12 л |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Ємність акумулятору | 3.4 А. г |
| Тривалість автономної роботи | 4 годин |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 3.8 бар |
| Тип насосу | Поршневий |
- Ціна: 23 100 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка


