
MAROLEX MOVI 16 л Садовий обприскувач на колесах
8 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: S061.141
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
Обприскувач MAROLEX MOVI
Нам усім подобається, коли легше та простіше. Обприскувач MAROLEX MOVI не потрібно носити. Їм легко керувати та маневрувати, а його обсяг для багатьох є несподіванкою. Якщо вам потрібний серйозний інструмент і найвищий комфорт, виберіть MAROLEX MOVI.
-
Великий об'єм, легка керованість та можливість кріплення штанги з 3 форсунками роблять movi ідеальним інструментом для догляду за газоном, незалежно від його розміру. Великий бак і три форсунки дозволяють одночасно розпорошувати газон шириною понад 90 см за один прохід.
!!! Штанга на 3 форсунки купується окремо.
-
Мох – найбільший ворог красивих доріжок перед будинком та на під'їзді. Зелені плями на ідеально укладеної тротуарної плитки виглядають непривабливо і обприскування засобом проти моху. це найпростіший спосіб доглядати за естетичним виглядом доріжок перед будинком. Застосувавши штангу із 3 форсунками movi також можна використовувати на стоянках та інших великих поверхнях.
-
Легкість маневрування в густо засаджених теплицях та парниках – це відмінна якість обприскувача movi. Ємності 16 літрів достатньо для застосування засобів захисту рослин навіть у найбільшій теплиці.
-
На ділянках вирощування екологічно безпечних культур також іноді необхідно провести обприскування. Використання великої ємності та мобільності спільно з органічними засобами захисту рослин забезпечує більш здорові рослини та здорове довкілля.
-
Щоб соковитий зелений колір і свіжий зовнішній вигляд газону радував око, траві необхідне регулярне підживлення. Газон можна удобрювати за допомогою листового підживлення. Систематичне розпилення дрібного туману з добривом дозволить у дуже короткий термін отримати траву як на Вімблдоні.
Об'єм бака - 16 л
Максимальний робочий тиск - 4 бар
Довжина трубки -65-115 см
Довжина шланга - 170 см
Вага обприскувача -4,4 кг
Розміри-41х34х79 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marolex |
| Країна виробник | Польща |
| Дальність/радіус обприскування | 2 м |
| Довжина розпилювальної трубки | 115 см |
| Довжина шланга | 170 см |
| Джерело живлення | Механічний |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Загальна вага | 20 кг |
| Об'єм бака | 16 л |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | На візку |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 0.4 бар |
| Тип насосу | Поршневий |
- Ціна: 8 000 ₴


