Gruntek Primavera 336 Дощувач для газону, що осцилює, Ширина струменя до 21 м x 15 м Площа до 336 кв.м
555 ₴
- Готово до відправки
- Код: 296217113 /223
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дощувач Gruntek&Primavera 336
Осцилюючий дощувач Gruntek Primavera використовується для поливу ділянок прямокутної або квадратної форми. Дощувач Gruntek Primavera має запатентований редуктор який забезпечує до 800 годин роботи. Ефективний двигун забезпечує термін служби втричі більший, ніж у всіх комерційних дощувачів. Постійна витрата води також забезпечує рівномірний полив за будь-якого тиску.
- плавне регулювання дальності поливу
- легка прочистка
- довговічні пластикові сопла
Площа поливу до 336 кв.м. (при тиску 4 бар)
Довжина поливу до 21 м(залежить від тиску води)
Ширина поливу до 15 м (залежить від тиску води)
Кількість сопел - 16







Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gruntek |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 425 мм |
| Максимальна площа зрошення | 399 кв.м |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Дощувальник осцилювальний |
| Форма зрошуваної території | Прямокутна, Квадратна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴








