Детектор проведення металу деревини Stanley FatMax S300
- зручне калібрування за допомогою однієї кнопки
- визначення центру деталей
- попереджувальний звуковий сигнал та світлова індикація під час виявлення проводів із змінним струмом
- попереджувальний звуковий сигнал та світлова індикація при виявленні дерева та металу
Глибина виявлення деревини- 38 мм
Глибина виявлення кольорового металу- 38 мм
Глибина виявлення чорного металу- 75 мм
Глибина виявлення проводів із змінним струмом- 51 мм
Батарея живлення-9 В

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Звукова |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга | 9 В |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Монітор | |
| Монітор | РК |
| Кольоровість монітора | Чорно-білий |
| Глибина виявлення | |
| Виявлення деревини | 38 мм |
| Виявлення проводки під напругою | 51 мм |
| Виявлення кольорових металів | 38 мм |
| Виявлення чорних металів | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 914,26 ₴



