

Детектор проведення металу Stanley S200 (STHT0-77406)
від 1 340,79 ₴
- Готово до відправки
- Код: STHT0-77406
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Детектор Stanley STHT0-77406
- зручне калібрування за допомогою однієї кнопки
- визначення центру деталей
- попереджувальний звуковий сигнал та світлова індикація при виявленні проводів зі змінним струмом
Глибина виявлення деревини - 19 мм
Глибина виявлення металу - 19 мм
Глибина виявлення проводів зі змінним струмом- 51 мм
Батарея харчування-9 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Індикація | Звукова |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга | 9 В |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Глибина виявлення | |
| Виявлення деревини | 19 мм |
| Виявлення проводки під напругою | 51 мм |
| Виявлення чорних металів | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 340,79 ₴


