


Gruntek Zander Складана пилка для обрізки гілок туристична (295501181)
725 ₴
- Готово до відправки
- Код: 295501181
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складна пила Gruntek Zander
Складна пила Gruntek Zanderз чудово підійде для садівників так і туристів.
- компактні розміри в складеному положенні
- потрійна заточка зубів
- рез "на себе"
- надійний фіксатор
- прогумована рукоятка с імитацією коркового дерева
Довжина леза-180 мм
Довжина у відкритому стані-400 мм
Довжина в закритому стані-225 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gruntek |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина полотна | 180 мм |
| Розташування зубів | Одностороннє |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручна пила |
| Довжина робочої частини | 180 |
| Загальна довжина | 400 мм |
| Тип пилки | Складана |
| Загальні | |
| Довжина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Загальна довжина | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴


