Мотопомпа Vulkan SCWP80
Мотопомпа Vulkan SCWP80 використовується для відкачування води з великих резервуарів, поливу полів та ін.
- легкий запуск
- надійний чотиритактний двигун
Продуктивність - 60 куб.м/год
Діаметр патрубків - 75 мм
Подача - 30 м
Глибина всмоктування - 8 м
Потужність - 7,0 л. с.
Вага - 36 кг
Габарити - 57 х 43 х 52 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 36 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 8 мм |
| Максимальна пропускна здатність | 60 куб.м/год |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 30 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода, Технічна вода, Вода з домішками |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 520 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3" |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Характеристики приводу | |
| Ємність системи змащування | 1 л |
| Марка двигуна | Vulkan |
| Масляний датчик | Так |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Тип палива | Бензин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 019,50 ₴


