Фугувально-рейсмусний верстат Jet JPT-410
Професійний фуговально-рейсмусний верстат для невеликих майстерень з обмеженим простором. Оптимальний як заміна рейсмусу і фуганку.
- довгі столи дають можливість працювати із заготівлями 2-3 метри
- регулювання глибини фугування
- огорожі ножового валу
- фугувальні столи із чавуну
- фугувальний упор із алюмінієвого профілю
- компонування з відкидним верхом
- можливість встановлення валу hellican (купується окремо)
Напруга-380 В
Потужність-4.5кВт
Максимальна ширина заготовки-407 мм
Операція фугування:
Глибина стругання - 0-3,0 мм
Розміри фугувального столу-1660 х 413 мм
Розміри фугувального упору - 1100 х 150 мм
Нахил паралельного упору-0-45 град
Операція рейсмусування:
Швидкість подачі - 7 м/хв/хв
Максимальна висота заготовки - 225 мм
Максимальна глибина стругання за один прохід - 3,5 мм
Максимальна глибина стругання за один прохід по всій ширині - 1,5 мм
Мінімальна довжина заготовки - 150 мм
Довжина рейсмусового столу - 600 мм
Кількість оборотів-5500 об/хв
Діаметр стругального валу - 70 мм
Розмір ножів-310х25х3,0 мм
Кількість ножів-3
Діаметр витяжного патрубка- 127 мм
Габаритні розміри - 1660х920х1000 мм
Вага-330 кг
< /p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Максимальна глибина стругання | 3.5 мм |
| Максимальна швидкість подачі | 7 м/сек |
| Споживана потужність | 4.5 кВт |
| Тип верстата | Фуговально-рейсмусовий |
| Кількість обертів холостого ходу | 5500 об/хв |
| Ширина заготовки | 307 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 330 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Довжина | 1660 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр строгального валу | 70 мм |
| Кількість ножів на валу верстата | 3 шт. |
| Максимальна ширина стругання | 407 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
- Ціна: від 50 000 ₴







