


DeWalt DCD710D2 Акумуляторний шуруповерт
7 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCD710D2
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
Шуруповерт DeWalt DCD710D2
+ Потужна 10.8 В дриль/шуруповерт для різних робіт з свердління і загвинчування
+ Компактний, ергономічний дизайн
+ 15-позиційний регулятор крутного моменту для роботи в різних матеріалах і шурупами різного розміру
+ Ергономічна прогумована рукоятка забезпечує зручність і комфорт користувача
+ Параболічний профіль вимикача дозволять краще контролювати швидкість обертання
10 мм швидкозажимний патрон з блокуванням шпинделя для швидкої зміни насадок
+ 2-х швидкісний редуктор, регульована швидкість і реверс
+ Електронний гальмо двигуна для миттєвої зупинки
+ Надійний, охолоджуваний вентилятором електродвигун для максимальної потужності і продуктивності
+ Повністю металевий редуктор для кращої передачі енергії і збільшення терміну служби інструменту
+ Світлодіодне підсвічування забезпечує максимальне овещение робочої зони
Li-Ion зсувний акумулятор
+ Нова форма Li-Ion зсувного акумулятора забезпечує кращу стійкість у вертикальному положенні
Технічні характеристики шуруповерта DeWalt DCD710D2
Напруга-10.8 В
Патрон-1.5 — 10 мм
Число оборотів х. х. -0-400/0-1500 об/хв
Максимальний момент-24 Нм
Макс. діаметр свердління (Дерево) -19 мм
Макс. діаметр свердління (Метал) -10 мм
Вага-1.1 кг
Довжина-185 мм
Висота-195 мм
Ємність акумулятора Li-Ion - 2.0 Ач
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 24 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 10.8 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 19 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 1.5 - 10 мм |
| Макс. діаметр свердління | 10 бетон |
| Макс. число обертів холостого ходу | 1500 об/хв |
| Міксер | Да |
| Призначення | дриль-шуруповерт |
| Розміри | 185x195 мм |
| Режими роботи | Свердління |
| Знімний акумулятор | Да |
- Ціна: 7 699 ₴


