
Компресор поршневий STARK 30100-SAOD Profi 100л 3900Вт безмасляний (300030105)
16 490,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 300030105
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
Компресор поршневий безмасляний STARK 30100-SAOD Profi
Компресор STARK 30100-SAOD Profi має безмасляну технологію двигуна, що забезпечує низький рівень шуму, високу продуктивність та, найголовніше, відсутність мастила в картері двигуна. Це дозволяє отримувати чисте повітря без масляних частинок на виході. Сфера застосування: фарбування кузовних деталей, підкачування коліс, продування деталей та робочого місця, робота з високопродуктивним пневмоінструментом.
Завдяки чистому повітрю без частинок мастила компресор можна використовувати в інших галузях:
• Швейне виробництво: мастило точно не потрапить на тканину та не зіпсує її.
• Харчова промисловість: особливо актуально під час виготовлення кондитерських виробів (нанесення харчових барвників тощо).
• Медицина: подача чистого повітря в стоматологічне обладнання.
• Меблеве виробництво та інші.
Особливості безмасляного компресора Штарк 30100-SAOD Profi
• Продуктивність компресора — 300 л/хв, об’єм ресивера — 100 л. Ці показники забезпечують безперебійну та серійну роботу більшості пневматичних інструментів.
• Для точного налаштування тиску відповідно до потреби на компресорі встановлено регулятор вихідного тиску.
Нова система фільтрації
У лінійці безмасляних компресорів STARK реалізовано нову систему фільтрації, яка має низку переваг:
• Зменшена гучність роботи: фільтр-бокс має лабіринтну систему, яка зменшує гучність впускної системи.
• Зручне транспортування: фільтр розташований між двома циліндрами, що повністю усуває ризик зламати кріплення під час транспортування.
• Всього один фільтр на два циліндри: це дає змогу заощаджувати кошти на обслуговуванні.
Напруга -220 В
Продуктивність - 300 л/хв
Тиск - 8 бар
Потужність - 3900 Вт
Кількість циліндрів - 6
Вага - 50 кг
Габарити - 120х32х67 см

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Багатоступінчастий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Вертикальний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.3 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 0.8 МПа |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 1155 мм |
| Висота | 665 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 3900 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
- Ціна: 16 490,10 ₴


