Потужність 600 Вт; Максимальна продуктивність 3000 л/год; Максимальний тиск 3.5 бара; Висота напору 35 м; Максимальна глибина занурення 7 м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична робота | Немає |
| Гарантія | 2 місяців |
| Гідроакумулятор | Немає |
| Діаметр патрубка | 1 |
| Довжина кабелю живлення | 1.2 м |
| Захист від перевантаження | Так |
| Клас ізоляції | B |
| Максимальна висота всмоктування | 7 м |
| Максимальна висота напору (Нmax) | 35 м |
| Максимальна продуктивність (Qmax) | 3000 л/год |
| Максимальна температура води | 35 |
| Максимальний тиск води | 3.5 бар |
| Максимальний розмір частинок у воді | 5 мм |
| Матеріал вала | Неіржавка сталь |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Механічне ущільнення | Керамографіт |
| Потужність двигуна | 0.6 л.с. |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Обмотка двигуна | Мідь |
| Регулювання тиску | Немає |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Тип | поверхневий насос |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599,16 ₴





