Потужність 1200 Вт; Максимальна продуктивність 3800 л/год; Максимальний тиск 4,8 бара; Висота напору 48 м; Максимальна глибина занурення 8 м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.5 кг |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична робота | Да |
| Гарантія | 2 місяців |
| Гідроакумулятор | Да |
| Діаметр патрубка | 1 |
| Довжина кабелю живлення | 1.2 м |
| Захист від перевантаження | Так |
| Клас ізоляції | B |
| Максимальна висота всмоктування | 8 м |
| Максимальна висота напору (Нmax) | 48 м |
| Максимальна продуктивність (Qmax) | 3800 л/год |
| Максимальна температура води | 35 |
| Максимальний тиск води | 4.8 бар |
| Максимальний розмір частинок у воді | 5 мм |
| Матеріал вала | Неіржавка сталь |
| Механічне ущільнення | Керамографіт |
| Потужність двигуна | 1.2 л.с. |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Обмотка двигуна | Мідь |
| Об'єм гідроакумулятора | 24 л |
| Регулювання тиску | Так |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Тип | поверхневий насос |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 498,95 ₴





