Генератор GENERGY SOMPORT 3ф 380В 9кВт 220В 8.0 кВт Электростартер Медная обмотка
89 900,10 ₴
- Нет в наличии
- Код: 240902090
- +380 (98) 029-54-70Отдел продаж
Генератор GENERGY SOMPORT
Генератор бензиновий GENERGY SOMPORT 8,3 кВт/9,2 кВт – однофазний та трифазний генератор 230В/400В преміум класу з максимальним захистом від ураження струмом навіть при експлуатації в умовах підвищеної вологості. Підходить для постачання електроенергії до будинків, офісів, будівельних майданчиків, майстерень, кемпінгів і т.д. Здатний забезпечувати роботу електроприладів із сумарною потужністю до 9 кВт (номінальна напруга 400 В) або до 8 кВт (номінальна напруга 230 В). Максимальна напруга для даної моделі: 9,2 кВт (400 В) та 8,3 кВт (230 В).
Особливості бензогенератора Дженерджі SOMPORT:
-
Оснащений 4-тактним OHV – двигуном GENERGY SGB620PRO EURO V із примусовим повітряним охолодженням, об'єм двигуна – 625 см3. Об'єм масла в картері – 1,4л.
- Альтернатор із мідною обмоткою.
- Функція SVR (стабілізація напруги) забезпечує стабільну подачу напруги без стрибків, завдяки чому до генератора можна підключати навіть чутливу техніку.
- Електрозапуск (акумулятор входить до комплекту). Заряджання акумулятора відбувається за допомогою вбудованого зарядного пристрою, який забезпечує оптимальний заряд батареї. Зверніть увагу: у цій моделі ручний запуск не передбачено.
- Наявність захисту від перевантаження та низького рівня оливи.
- На панелі управління знаходяться 3 розетки IP67: 1х16А + 1х32А 230В + 1х32А 400В.
- Наявність пристрою залишкового струму 30mA для швидкого розмикання контактів, попередження витоку струму в ланцюзі, забезпечення захисту від ураження струмом.
- Наявність дисплея Smart Digital дозволяє контролювати напругу, частоту і час роботи, що необхідно для проведення своєчасного технічного обслуговування електростанції.
- На панелі керування також є велика кнопка аварійного вимкнення.
- Місткість бензобака – 50 л.
- Тривала автономна робота завдяки економному споживанню бензину та ємному паливному баку:
При навантаженні 25% (230В/400В) - споживання пального 2,4 л/год/2,38 л/год – час безперервної роботи – 20,76 год/21 год.
При навантаженні 50% (230В/400В) - споживання пального 3,11 л/год/3,17 л/год – час безперервної роботи – 16,09 год/15,76 год.
При навантаженні 75% (230В/400В) - споживання пального 3,82 л/год/3,96 л/год – час безперервної роботи – 13,09 год/12,61 год.
- Зручне переміщення завдяки наявності 4 коліс, два з яких мають діаметр 10-дюймів, та складної ручки.
- Модель має міцний металевий каркас, який забезпечує надійний захист двигуна та альтернатора від отримання механічних пошкоджень у процесі транспортування.
- Клас ізоляції: F/A.
- Клас виконання: G1.
- Рівень звукової потужності генератора – 97 дБ. Рівень шуму на відстані 7 м – 74 дБ.
- Маса електростанції -125 кг.
- Габарити без коліс – 790х660х700 мм.
- Габарити з колесами – 812х763х811 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GENERGY |
| Страна производитель | Испания |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 3 |
| Напряжение | 380 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 9 кВт |
| Максимальная мощность | 9.2 кВт |
| Полная мощность | 9.2 кВА |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Режим работы | Аварийный |
| Время непрерывной работы | 20 час |
| Степень защиты IP | 23 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пиковая мощность | 9.2 Вт |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | SGB620 |
| Объем двигателя | 625 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1.4 л |
| Объем топливного бака | 50 л |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Потребление топлива | 3.82 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 790 мм |
| Высота | 660 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Вес | 125 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Электростартер |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Уровень шума | 100 дБ |
| Счетчик моточасов | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Количество колесиков | 4 |
| Минимальная температура окружающей среды | -25 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 30 град. |
- Цена: 89 900,10 ₴









