Гибридный генератор Genergy NATURA 5000 газобензиновый генератор 5/4.5 кВт Медная обмотка
44 990,10 ₴
- Нет в наличии
- Код: 240026090
- +380 (98) 029-54-70Отдел продаж
Гибридный генератор Genergy NATURA 5000
Генератор газ - бензин GENERGY NATURA 5000 5,5/5 кВт – однофазна (230 В) газово-бензинова електростанція для забезпечення електроенергією потужних побутових електроприладів, будівельного інструменту тощо. Модель може використовуватися як основний або резервний джерело живлення. Максимальна потужність генератора – 5,5 кВт (при використанні палива – бензин) та 5 кВт (при використанні палива – пропан). Номінальна потужність (максимально допустима потужність для тривалих навантажень) – 5 кВт (бензин) та 4,5 кВт (пропан).
Особливості генератора Дженерджі NATURA 5000 5,5 кВт:
- Модель отримала двигун професійного класу GENERGY SGE150E (чотиритактний, з верхнім розташуванням клапанів, повітряним охолодженням) ємністю 439 см3. Об'єм оливи – 1,1 л.
Автоматичне вимкнення за низького рівня масла. Захист від перевантаження переривником.
Альтернатор зі 100% мідною обмоткою має тривалий термін служби, має високу стійкість до перевантажень, перегріву.
Електронне регулювання напруги AVR - забезпечує на виході струм без стрибків, що сприяє тривалому терміну служби електроприладів, які підключені.
- Легкий ручний запуск та простий електрозапуск Push ST при натисканні кнопки. Акумулятор входить до комплекту постачання.
- Можливість зміни виду палива (бензин або газ пропан) без зупинки двигуна – за допомогою важеля вибору палива SDS Tech.
- Наявність вбудованого регулятора подачі пропану.
- Модель отримала ємний паливний бак на 30 л.
- Залежно від ступеня навантаження генератора залежить споживання палива. Для даної електростанції показники такі:
- Бензин
- при навантаженні 25% споживання пального – 1,5 л/рік.
- при навантаженні 50% споживання пального – 1,8 л/рік.
- при навантаженні 75% споживання пального – 2,4 л/рік.
Пропан
- при навантаженні 25% споживання горючого – 0,85 к/рік.
- при навантаженні 50% споживання пального – 1,3 к/рік.
- при навантаженні 75% споживання пального – 1,5 к/рік.
- На панелі управління знаходяться: дисплей, який повідомляє користувача про напругу вихідного струму, частоту та кількість мотогодин; 2 розетки 230 Ст.
- Рама трубчаста, діаметром 30 мм, разом із збільшеним сайлентблоком, забезпечує захист двигуна, альтернатора, а також спрощує процес переміщення генератора.
- Наявність транспортувального комплекту: складна ручка із м'якою пластиковою накладкою, а також два 10-дюймові колеса.
- Рівень шуму: 97 дБ, на відстані 7 м цей показник – 74 дБ.
Габарити без урахування коліс: 760х560х590 мм. Габарити з урахуванням коліс: 770х680х670 мм.
Маса – 94 кг.
Країна: Іспанія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GENERGY |
| Страна производитель | Китай |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 5.5 кВт |
| Максимальная мощность | 6 кВт |
| Полная мощность | 5.5 кВА |
| Режим работы | Аварийный |
| Степень защиты IP | 23 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Состояние | Новое |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | GENERGY SGE150E |
| Объем двигателя | 439 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1 л |
| Объем топливного бака | 30 л |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Потребление топлива | 2.6 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Расход газа (пропан-бутан) | 1.5 л/ч |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 760 мм |
| Высота | 590 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Вес | 0.8 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск, Электростартер |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Степень автоматизации | 1 |
| Уровень шума | 96 дБ |
| Счетчик моточасов | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Количество колесиков | 2 |
| Минимальная температура окружающей среды | -20 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
- Цена: 44 990,10 ₴
- Способ упаковки: Картонная коробка










