
Поршневий компресор Stark 2550-SAD 206 л/хв 8 бар 50 л
6 489,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 300025050
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор Stark 2550-SAD
Побутовий компресор Stark 2550-SAD рекомендується для використання в домашній майстерні або гаражі для фарбувальних і продувних робіт. До Stark 2550-SAD можна підключати пістолет для накачування коліс, фарбувальний пістолет або продувний пістолет з споживанням повітря не більше 120 л/хв.
Потужність 1,8 кВт
Продуктивність-206 л/хв
Тиск-8 бар
Ресивер-50 літрів
Вага-32 кг
Габарити-77х33х72 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 30 град. |
| Максимальний тиск | 8 МПа |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 10 град. |
| Об'єм ресивера | 25 л |
| Розташування ресивера | Вертикально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Вертикальний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Електричні параметри | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 0.206 куб. м/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 489,90 ₴


