Gruntek 462 TURBO Осцилюючий дощувач Площа поливу до 462 кв.м.20 форсунок Алюмінієва основа
2 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 296216251
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дощувач осцілюючий Gruntek 462 TURBO
Осцилюючий дощувач Primavera 462 GRÜNTEK призначен для зручного поливу великих газонів площею до 462 м². Дощувач має потужний внутрішній TURBO-привод і гнучке регулювання площі зрошення. Ширину зрошення, відстань поливу та кількість води можна швидко змінювати за допомогою кнопок, повзунків та поворотних елементів керування на дощувачі.
- Дощувач Gruntek 462 TURBO має міцну металеву основу з захистом від корозії та ультрафіолетового випромінювання, а також елементи із стійкого до ударів і зламів ABС-пластику, що забезпечує довготривале використання дощувача.
- В комплект осцилюючого дощувача входить голка для виявлення забруднених форсунок та їх прочищення. Дощувач має знімний металевий вхідний фільтр для захисту від великих часток і зважених речовин у воді.
- Для надійного поливу ми рекомендуємо тиск води не менше 2,8 Бар. Максимальний тиск води не повинен привищувати 8 Бар. Площа поливу залежить від тиску води і погодних умов.
- Для довготривалої та безперебойної роботи дощувача рекомендуємо встановлювати додатковий фільтр для води арт.296222138 або інш.
Площа поливу до 462 кв.м. (при тиску 4 бар)
Кількість сопел - 20
Робочий тиск - 2-4 бар
Вага - 0,875 кг
Розміри (Д х Ш х В) -470 х 170 х 85 мм







Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gruntek |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Дощувальник осцилювальний |
| Стійкість до ультрафіолету | Так |
| Форма зрошуваної території | Прямокутна, Квадратна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴








