Konner&Sohnen KS 2900 Бензиновый генератор 2.5кВт Ручной стартер Бак 15 л
17 199 ₴
- Готово к отправке
- Код: KS 2900
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Отдел продаж
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бензиновый генератор Konner&Sohnen KS 2900
Офіційна збільшена гарантія від виробника - 2 роки (або 1200 мотогодин, в залежності від того, що наступить першим). Збільшена гарантія розповсюджується за умови проходження платного ТО в авторизованому сервісному центрі через 1 рік з моменту покупки (або через 600 мотогодин).
- Для торгової марки «Könner & Söhnen» спеціально були створені двигуни серії KS, що пройшли багатогодинні та багаторівневі тести. Фірмові двигуни KS надійні, зносостійкі та економічні. Надійний двигун Könner & Söhnen відповідає всім європейським
ІНДИВІДУАЛЬНІ СЕРІЙНІ НОМЕРИ НА ДВИГУНАХ Двигуни відповідають усім світовим та європейським стандартам якості, економічності, екологічності, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO V. Кожний двигун та кожний генератор мають свої індивідуальні серійні номери, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування.
Двигуни Könner & Söhnen вирізняються легким стартом та пониженою вібрацією. Лінійка бензинових генераторів KS 10000 оснащена надійним 1-циліндровим двигуном потужністю 18 к.с. -
ЛЕГКА ТА ЗРУЧНА СИСТЕМА СТАРТУ Система полегшеного старту дозволяє швидко завести двигун, не докладаючи значних зусиль. Більш потужні моделі додатково обладнані системою електричного старту для зручності використання.
-
ЗРУЧНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ Ергономічна панель керування генератора дозволяє з легкістю керувати його роботою завдяки зручному розташуванню усіх функцій: сучасного LED-дисплею (лічильник мотогодин, частота, вольтаж), електрозапуску (опціонально), автоматичного вимикача при перенавантаженнях, датчику низького рівня оливи, розеток, роз’єму заземлення, клем та інше.
-
СТАЛЕВИЙ БАК Генератори «Könner & Söhnen» оснащені сталевим паливним баком збільшеного розміру, що подовжує час роботи генератора без дозаправки. На баці розміщений індикатор рівня палива для зручності використання.
-
ПОДВІЙНА АНТИВІБРАЦІЙНА СИСТЕМА Всі моделі генераторів ТМ «Könner & Söhnen» оснащені подвійною антивібраційною системою, що забезпечує зниження шуму та подовжує роботу генератора. Двигуни закріплені на високоякісних каучукових подушках. Посилена сталева рама має гумові опори для додаткового зниження вібрації, від ковзання та корозії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Könner & Söhnen |
| Страна производитель | Китай |
| Время непрерывной работы | 15 час |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Максимальная мощность | 2.9 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 2.5 кВт |
| Номинальная сила тока | 12.5 А |
| Пиковая мощность | 2.9 Вт |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Полная мощность | 2.9 кВА |
| Режим работы | Аварийный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | -30 град. |
| Наличие вольтметра | Да |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Счетчик моточасов | Да |
| Уровень шума | 96 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 43.6 кг |
| Высота | 440 мм |
| Длина | 580 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Двигатель | |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Количество цилиндров | 1 |
| Марка двигателя | KS 200 |
| Мощность двигателя | 6.5 л. с. |
| Объем двигателя | 196 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Потребление топлива | 1 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
Информация для заказа
- Цена: 17 199 ₴








