Генератор Konner&Sohnen KS 7000EG Гибридный генератор Газ/Бензин 5 кВт Электростартер Бак 25 л
40 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: KS 7000E G
- +380 (98) 029-54-70Отдел продаж
Газобензиновый генератор Könner&Söhnen KS 7000E G
Газобензинові генератори ТМ Könner & Söhnen серії DUAL FUEL на сьогоднішній день найбільш популярні серед покупців через свою економічність та екологічність. Ви можете використовувати генератор як на бензині, так і на зрідженому газі (пропан-бутан).
Експлуатація генератора на газу підвищує моторесурс двигуна. Все необхідне для підключення балону йде в комплекті: генератор оснащений регулятором нульового тиску, шлангом з понижуючим редуктором; необхідно тільки під’єднати генератор до Вашого газового балону. Генератор не призначений для підключення до газової магістралі. При необхідності газобензинові моделі легко перемкнути на роботу на бензині. Потужний одноциліндровий 4-х тактний двигун K&S з повітряним охолодженням забезпечує стабільну та надійну роботу генератора.
Потужний одноциліндровий 4-х тактний двигун K&S з повітряним охолодженням забезпечує стабільну та надійну роботу генератора.
- Газ — більш екологічно чисте пальне, ніж бензин. Використання газу в якості палива забезпечує менше викидів шкідливих речовин вихлопних газів в атмосферу.
- Кожний двигун має індивідуальний серійний номер, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування.
Двигуни Könner & Söhnen вирізняються легким стартом та пониженою вібрацією. Лінійка бензинових генераторів KS 2900 оснащена надійним 1-циліндровим двигуном потужністю 6.5 к.с. - Використання газу в якості палива суттєво знижує ваші витрати на пальне при експлуатації пристрою, а різниця вартості між бензиновим та гібридним генератором DUAL FUEL від K&S швидко себе окупає.
- Можливість використовувати як з переносним газовим балоном, так і зі стаціонарною ємністю для зберігання газу (газгольдером). За умови підключення сертифікованим фахівцем. Тиск в системі подачі не повинен перевищувати 16 Бар.
- При роботі на зрідженому газі двигун працює з меншою вібрацією, що сприяє тривалій та стабільній роботі генератора та збільшує моторесурс двигуна.
- Зручна ергономічна панель керування генератора дозволяє з легкістю запустити генератор, керувати його роботою, не потребує додаткових навичок. Сучасний інтелектуальний LED-дисплей завжди підкаже кількість відпрацьованих годин, частоту та вольтаж, що видається. Інформація на дисплеї дозволяє контролювати напругу, частоту, кількість відпрацьованих генератором годин та своєчасно проводити технічне обслуговування генератора, тим самим подовжуючи строк його експлуатації.
- Генератори «Könner & Söhnen» оснащені сталевим паливним баком збільшеного розміру, що подовжує час роботи генератора без дозаправки. На баці розміщений індикатор рівня палива для зручності використання.
- Всі моделі генераторів ТМ «Könner & Söhnen» оснащені подвійною антивібраційною системою, що забезпечує зниження шуму та подовжує роботу генератора. Двигуни закріплені на високоякісних каучукових подушках. Посилена сталева рама має гумові опори для додаткового зниження вібрації, від ковзання та корозії.
У комплект поставки генератора Konner&Sohnen KS 7000EG входить все необхідне для використання газу в якості палива:
- Регулятор нульового тиску, що забезпечує подачу газу під час роботи двигуна та запобігає витоку газу, а також зупиняє подачу газу при вимкненому генераторі.
- Шланг для підключення газового балону довжиною 1,5 м забезпечує комфортне під’єднання.
- Для підвищення надійності газової магістралі на шланг встановлений понижуючий редуктор, який кріпиться на балон (стандарт DIN 477). Він забезпечує зниження тиску та знімає можливість перевантаження газового з’єднання. Потрібно лише під’єднати генератор до балону та запустити двигун. (Балон не входить у комплект поставки)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Könner & Söhnen |
| Страна производитель | Китай |
| Тип топлива | Газ/Бензин |
| Тип генератора | Синхронный |
| Конструкция | Стационарная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная сила тока | 23.91 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 5 кВт |
| Максимальная мощность | 5.5 кВт |
| Полная мощность | 5.5 кВА |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Режим работы | Аварийный |
| Время непрерывной работы | 17 час |
| Степень защиты IP | 23 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Пиковая мощность | 5.5 Вт |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | KS 390 |
| Объем двигателя | 389 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1.1 л |
| Объем топливного бака | 25 л |
| Мощность двигателя | 13 л. с. |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Потребление топлива | 1.2 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Расход газа (пропан-бутан) | 1.3 л/ч |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 680 мм |
| Высота | 550 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Вес | 77 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск, Электростартер |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Уровень шума | 96 дБ |
| Счетчик моточасов | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Минимальная температура окружающей среды | -30 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
- Цена: 40 499 ₴











