



FOGO F4001i Інверторний генератор 3 кВт Ручной стартер Правильная синусоида
100 000 ₴
- Нет в наличии
- Код: 34484
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Отдел продаж
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Генератор FOGO F4001i інверторний бензиновий генератор у відкритому корпусі, з номінальною вихідною потужністю 3 кВт. Може застосовуватися як резервне джерело живлення в будинках, дачах, офісах і магазинах; під час проведення робіт на будівельних об'єктах; як основне джерело енергії в торговельних наметах, в автомагазинах і торговельних об'єктах; як додаткове джерело живлення у фургонах і машинах рефрижераторах.
Особливості генератора ФОГО F4001i:
- Інверторна технологія для чистої потужності, коефіцієнт нелінійних спотворень <3%
- Проста у використанні, багатофункціональна панель.
- Можна використовувати для під'єднання медичного обладнання та чутливої техніки
- 3 кВт - висока номінальна потужність
- 10 л - великий об'єм бака для палива при низькій витраті
- 220 В - номінальна напруга під час роботи
- 13 А - номінальний струм під час роботи
- Стабільна частота струму 50 Гц
- 2 розетки 230В 16А на панелі управління
- Вихід DC 12В 8.3А для зарядки акумуляторів
- Вихід USB з гумовою заглушкою: 5В 2.1А
- Роз'єм для паралельного підключення до ще одного генератора F4001i
- Функція економії палива зниження обертів двигуна за низького навантаження
- Можливість синхронізації двох блоків F4001i
- Сигналізація перевантаження
- Захист від перевантаження
- Індикатор попередження про низький рівень масла
Комплектація генератора FOGO F4001i : набір ключів - 1 шт, вилка штепсельна 220В - 2 шт, набір проводів із затискачами на 12В - 1 шт, інструкція експлуатації - 1 шт, упаковка
| Потужність | 3.0 кВт |
| Тип установки | портативний |
| Вага | 26.0 кг |
| Розміри | 47.9x34x44.2 см |
| Потужність максимальна 1ф | 3.2 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 3.0 кВт |
| Витрати палива | 1.67 (при 100% навантаженні) л/год |
| Об`єм бака для оливи | 0.5 л |
| Об`єм паливного бака | 10 л |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Реализація | відкрите |
| Особливості | можна використовувати для підключення медичного обладнання |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Об`єм двигуна | 149 см3 |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | Senci SH 150 B |
| Охолодження | повітряне |
| Тип запуску | ручний |
| Вид палива | Бензин |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Призначення | для рибалки, для комп'ютера, для кемпінгу, для квадрокоптера, для дачі |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Час безперервної роботи | 6.0 год |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Кількість фаз | одна |
| Клас захисту | IP23 |
| Країна-виробник | Польща |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fogo |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Максимальная мощность | 3.2 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 3 кВт |
| Полная мощность | 3.2 кВА |
| Режим работы | Аварийный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 23 |
| Тип генератора | Асинхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | -30 град. |
| Наличие вольтметра | Да |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Счетчик моточасов | Да |
| Уровень шума | 96 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 26 кг |
| Высота | 440 мм |
| Длина | 480 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Двигатель | |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Количество цилиндров | 1 |
| Марка двигателя | Senci SH 150 B |
| Объем двигателя | 149 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 10 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
Информация для заказа
- Цена: 100 000 ₴


