EnerSol EPG-1200S - однофазний генератор з ручним запуском. Він оснащений двигуном Enersol ES-98G з 1 циліндром та робочим об'ємом 98 см³, потужністю 2,98 кВт при 3000 об/хв. Напруга генератора 230В, частота 50Гц, номінальна потужність генератора 1кВт та максимальна потужність генератора 1,2кВт.
Генератор має постійний номінальний струм 8,3 А і змінний номінальний струм 4,5 А, об'єм мастил у картері 0,6 літра. Він має повітряне охолодження та мідний альтернатор. Він працює на бензині з ємністю паливного бака 6 літрів та витратою палива 0,31 л/кВт·год.
EnerSol EPG-1200S має клас захисту IP23 та рівень шуму 95 дБ, що робить його придатним для використання в різних умовах. Корпус відкритий, що полегшує доступ до двигуна, а вага генератора становить 25 кг, що робить його портативним. У генератор входить вольтметр, який забезпечує контроль напруги генератора в режимі реального часу.
Генератор компактний та легкий, що спрощує транспортування та зберігання. Його низька витрата палива означає, що він заощадить вам гроші в довгостроковій перспективі, а його ефективна продуктивність робить його чудовим варіантом для живлення невеликих побутових приладів, інструментів та багато іншого.
Генератор EnerSol EPG-1200S - це високопродуктивне та надійне рішення для всіх ваших потреб в енергії. Завдяки передовим технічним характеристикам та високоякісному дизайну цей генератор гарантовано забезпечить вас постійним та стабільним електроживленням, де б ви не знаходилися – вдома, в офісі чи в польових умовах. Його компактний розмір і простота перенесення роблять його ідеальним для різних застосувань, а його тиха робота і низький рівень викидів гарантують, що він не заважатиме вашому оточенню.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Максимальная мощность | 1.2 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 1 кВт |
| Номинальная сила тока | 4.5 А |
| Полная мощность | 1.2 кВА |
| Режим работы | Аварийный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Нет |
| Максимальная температура окружающей среды | 45 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | -30 град. |
| Наличие вольтметра | Да |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Уровень шума | 95 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 25 кг |
| Высота | 450 мм |
| Длина | 605 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Двигатель | |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Марка двигателя | ES-98G |
| Мощность двигателя | 2.98 л. с. |
| Объем двигателя | 98 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 6 л |
| Потребление топлива | 0.3 л/ч |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 8 999 ₴









