Верстак плиточника Mechanic CeraMAX 1200 TELESCOPE
Telescope Налаштуйте свою висоту Як правило, практично всі столи для плиточників не мають функції налаштування висоти. Це вкрай незручно, адже зріст у кожної людини різний. Також, при різанні та шліфуванні кромки під 90 градусів, доводиться нахилятися, щоб візуально контролювати процес.Бережіть своє здоров'я! Відчуйте новий рівень ергономічної комфортної роботи. Можна цілий день працювати без зайвої втоми та напруги в спині.
- Стіл CeraMAX Telescope має додаткову функцію налаштування по висоті. Діапазон регулювання – 900-1200 мм. Також, стіл можна встановити під кутом, а це дозволяє дуже зручно різати та шліфувати плитку під 45 градусів. Стіл має розміри 1300*780 мм. Висота 900-1200 мм. Поперечні планки дозволяють встановити полицю з будь-якого плоского матеріалу для зберігання інструменту. Має кронштейни для фіксації КШМ, магнітні тримачі дисків.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mechanic |
| Страна производитель | Украина |
| Материал корпуса верстака | Сталь |
| Материал столешницы | Металл |
| Покрытие корпуса | Порошковая краска |
| Состояние | Новое |
| Тип | Готовое оборудование |
| Тип верстака | Бестумбовый |
| Тип оборудования | Верстак универсальный |
| Тип опор | Ножки |
| Общие параметры | |
| Вес | 26 кг |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 1300 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Код ЕАН (штрих-код) | 4820245281608 |
| Код УКТ ЗЭД | 7326 |
Информация для заказа
- Цена: 10 000 ₴





