Мотопомпа бензинова GENERGY TAJO II для чистої води – призначена для перекачування прісної води без вмісту великих твердих частинок. Модель підходить для використання в садівництві, для заповнення басейнів, штучних ставків і т.д.
Особливості бензинової мотопомпи Дженерджі TAJO II для чистої води:
- Модель оснащена 4-тактним бензиновим двигуном OHV GENERGY SGB210PRO об'ємом 208 см3 з примусовим повітряним охолодженням. Об'єм масла в картері 0,6 л.
- Висока продуктивність – до 55 000 л/годину.
- Легкий ручний тип запуску.
- Наявність захисту від низького рівня мастила.
- Турбіна та спіраль виготовлені з литої сталі. Керамічний ущільнювач – має збільшений термін служби.
- Металева захисна рама оброблена від корозії електрофоретичним методом.
- Низький рівень вібрацій завдяки збільшеному сайлентблоку.
- Наявність дисплея, який показує кількість відпрацьованих мотогодин – для своєчасного проведення техобслуговування.
- Максимальна глибина всмоктування – 7 м-коду.
- Максимальна висота подачі – 30 метрів.
- Діаметри всмоктувального та нагнітального патрубків – 3 дюйми або 80 мм.
- Оснащена паливним баком об'ємом 2,6 л.
- Тривалий час автономної роботи завдяки ємному бензобаку та економічному споживанню палива:
При дроселюванні 25% - 1 л – 2,6 годин.
При дроселюванні 50% - 1,1 л – 2,4 годин.
При дроселюванні 75% - 1,4 л – 1,8 годин.
- Рівень звукового тиску: 108 дБ. Рівень звуку на відстані 7 м – 79 дБ.
- Робоча температура для мотопомпи: 5-40°С.
- Маса – 38 кг.
- Наявність транспортувального комплекту: 2 колеса діаметром 10 дюймів та складна металева ручка із пластиковою накладкою.
- Габарити мотопомпи без коліс: 627х509х480 мм.
- Габарити мотопомпи з колесами: 627х611х583 мм
- Країна-виробник: Іспанія.
- Країна бренду: Іспанія.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GENERGY |
| Страна производитель | Испания |
| Вес | 38 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина всасывания | 7 м |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 5 мм |
| Максимальная пропускная способность | 55 куб. м/час |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Максимальный напор | 30 м |
| Минимальная температура окружающей среды | 5 град. |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 5 град. |
| Перекачиваемые среды | Питательная вода, Техническая вода, Вода с примесями |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 510 мм |
| Диаметр присоединительного патрубка | 3" |
| Длина | 627 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Характеристики привода | |
| Высота подъема | 30 м |
| Датчик уровня масла | Да |
| Емкость системы смазки | 0.6 л |
| Марка двигателя | GENERGY TAJO II Мотопомпа бензиновая для чистой воды 55 куб.м/час (240051043) |
| Масляной датчик | Да |
| Объем двигателя | 208 куб. см |
| Объем топливного бака | 2.6 л |
| Расход топлива | 1.4 л/ч |
| Тип топлива | Бензин |
| Пользовательские характеристики | |
| Время автономной работы (1) | 1.8 |
Информация для заказа
- Цена: 10 000 ₴










