Мотопомпа бензинова GENERGY TURIA для чистої води – призначена для перекачування прісної води без великих твердих частинок, що містяться в ній. Модель підходить для використання в садівництві, для заповнення басейнів, штучних ставків і т.д.
Особливості бензинової мотопомпи Дженерджі TURIA для чистої води:
- Модель оснащена 4-тактним бензиновим двигуном OHV GENERGY SG70 об'ємом 210 см3 з примусовим повітряним охолодженням. Об'єм мастила в картері 0,6 л.
- Висока продуктивність – до 36 000 л/годину.
- Простий запуск завдяки електронному запаленню за допомогою транзисторів.
- Наявність захисту від низького рівня оливи.
- Турбіна та спіраль виготовлені з литої сталі. Ущільнювач керамічний - має збільшений термін служби.
- Металева захисна рама (також є ручками для транспортування) діаметром 25 мм, оброблена від утворення корозії електрофоретичним методом.
- Низький рівень вібрацій завдяки збільшеному сайлентблоку.
- Максимальна глибина всмоктування – 5 м.
- Максимальна висота подачі – 25 м.
- Діаметри всмоктувального та нагнітального патрубків – 2 дюйми або 50 мм.
- Оснащена паливним баком об'ємом 3,6 л.
- Тривалий час автономної роботи завдяки ємному бензобаку та економічному споживанню палива:
При дроселюванні 25% – 0,7 л – 5,1 годин.
При дроселюванні 50% - 0,9 л – 4 години.
При дроселюванні 75% - 1,1 л – 3,2 години.
- Рівень звукового тиску: 98 дБ. Рівень звуку на відстані 7 м – 73 дБ.
- Маса – 26 кг.
- Габарити мотопомпи: 470х390х400 мм.
- Габарити упаковки: 490х420х440 мм.
- Країна-виробник: Іспанія.
- Країна бренду: Іспанія.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GENERGY |
| Страна производитель | Испания |
| Вес | 18 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина всасывания | 7 м |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 5 мм |
| Максимальная пропускная способность | 35 куб. м/час |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Максимальный напор | 28 м |
| Минимальная температура окружающей среды | 5 град. |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 5 град. |
| Перекачиваемые среды | Питательная вода, Чистая вода, Техническая вода, Вода с примесями |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Характеристики привода | |
| Время автономной работы | 1 час |
| Высота подъема | 28 м |
| Датчик уровня масла | Да |
| Емкость системы смазки | 0.6 л |
| Максимальное давление | 2.8 бар |
| Марка двигателя | GENERGY SG70 |
| Масляной датчик | Да |
| Объем двигателя | 210 куб. см |
| Объем топливного бака | 1.1 л |
| Расход топлива | 0.76 л/ч |
| Тип топлива | Бензин |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 425 мм |
| Диаметр присоединительного патрубка | 2" |
| Длина | 446 мм |
| Ширина | 378 мм |
Информация для заказа
- Цена: 13 490,10 ₴









