Генератор GENERGY LIMITED 7000
Генератор бензиновий GENERGY LIMITED 7000 – однофазний генератор 220В для постачання електроенергії до будинків, офісів, будівельних майданчиків, кемпінгів тощо. Здатний забезпечувати роботу електроприладів із сумарною потужністю до 6 кВт (номінальна напруга). Максимальна напруга цієї моделі: 6,5 кВт.
Особливості бензогенератора Дженерджі LIMITED 7000:
-
Оснащений 4-тактним OHV – двигуном із верхнім розташуванням клапанів GENERGY SGB series 15HP з повітряним охолодженням, об'єм двигуна – 420 см3. Мотор виконує 3000 об/хв. Об'єм масла в картері - 1,1 л.
-
Альтернатор із мідною обмоткою.
- Функція стабілізації напруги дозволяє підключати до генератора навіть чутливу до перепадів напруги техніку.
- Модель має легкий ручний пуск та електрозапуск (акумулятор входить до комплекту).
- Наявність захисту від перевантаження та низького рівня оливи. Індикатор рівня пального дозволить вчасно поповнювати запас палива.
- На панелі управління знаходяться 2 розетки: 1х16А 230В та 1х32А 230В.
- Наявність дисплея дозволяє контролювати напругу, частоту і час роботи, що необхідно для проведення своєчасного технічного обслуговування електростанції.
- Місткість бензобака – 21 л.
- Тривала автономна робота завдяки економному споживанню бензину та ємному паливному баку:
При навантаженні 50% – споживання пального 2,7 л/год – час безперервної роботи – 7,7 год.
- Зручне переміщення завдяки наявності двох 10-дюймових коліс та складним металевим ручкам із пластиковими накладками.
- Модель має міцний металевий каркас, який захищає двигун та альтернатор від механічних пошкоджень.
- Рівень звукової потужності генератора – 97 дБ. Рівень шуму на відстані 7 м – 74 дБ.
- Маса електростанції – 87 кг.
- Габарити без коліс – 694х528х562 мм.
- Габарити з колесами: 667х667х640 мм
- Країна бренду: Іспанія.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GENERGY |
| Страна производитель | Испания |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 6 кВт |
| Максимальная мощность | 6.5 кВт |
| Полная мощность | 6.5 кВА |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Режим работы | Аварийный |
| Время непрерывной работы | 6.3 час |
| Степень защиты IP | 23 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | SG420 |
| Объем двигателя | 420 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1 л |
| Объем топливного бака | 17 л |
| Мощность двигателя | 15 л. с. |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Потребление топлива | 2.7 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 77 мм |
| Высота | 64 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Вес | 87 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск, Электростартер |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Уровень шума | 97 дБ |
| Счетчик моточасов | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Количество колесиков | 2 |
| Минимальная температура окружающей среды | -30 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
Информация для заказа
- Цена: 39 900 ₴











