Генератор GENERGY LIMITED 5000 4.0 кВт Электростартер AVR Медная обмотка
34 899,90 ₴
- Нет в наличии
- Код: 240502090
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Отдел продаж
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Генератор GENERGY LIMITED 5000
Генератор бензиновий GENERGY LIMITED 5000 – однофазний генератор 220В для постачання електроенергії до будинків, офісів, будівельних майданчиків, кемпінгів тощо. Здатний забезпечувати роботу електроприладів із сумарною потужністю до 4 кВт (номінальна напруга). Максимальна потужність цієї моделі: 4,5 кВт.
Особливості бензогенератора Дженерджі LIMITED 5000:
- Оснащений 4-тактним OHV – двигуном із верхнім розташуванням клапанів GENERGY SGB series 9 л.с. з повітряним охолодженням, об'єм двигуна – 272 см3. Мотор виконує 3000 об/хв. Об'єм мастила в картері – 0,6 л.
- Альтернатор із мідною обмоткою.
- Функція стабілізації напруги дозволяє підключати до генератора навіть чутливу до перепадів напруги техніку.
- Модель має легкий ручний пуск та електрозапуск (акумулятор входить до комплекту).
- Наявність захисту від перевантаження та низького рівня мастила. Індикатор рівня пального дозволить вчасно поповнювати запас палива.
- На панелі управління знаходяться 2 розетки 16А 230В.
- Наявність дисплея дозволяє контролювати напругу, частоту і час роботи, що необхідно для проведення своєчасного технічного обслуговування електростанції.
- Місткість бензобака - 13 л.
- Тривала автономна робота завдяки економному споживанню бензину та ємному паливному баку:
При навантаженні 25% – споживання пального 1,24 л/год – час безперервної роботи – 10,4 год.
При навантаженні 50% – споживання пального 1,78 л/год – час безперервної роботи – 7,3 год.
При навантаженні 75% – споживання пального 2,34 л/год – час безперервної роботи – 5,5 год.
- Зручне переміщення завдяки наявності двох 10-дюймових коліс та складаним металевим ручкам із пластиковими накладками.
- Модель має міцний металевий каркас, який захищає двигун та альтернатор від механічних пошкоджень.
- Рівень звукової потужності генератора – 97 дБ. Рівень шуму на відстані 7 м – 74 дБ.
- Маса електростанції – 60 кг.
- Габарити – 590х430х437 мм.
- Габарити упаковки: 670х556х497 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GENERGY |
| Страна производитель | Испания |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 4 кВт |
| Максимальная мощность | 4.5 кВт |
| Полная мощность | 4.5 кВА |
| Режим работы | Аварийный |
| Время непрерывной работы | 5.5 час |
| Степень защиты IP | 23 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Объем двигателя | 272 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1 л |
| Объем топливного бака | 13 л |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Потребление топлива | 2.3 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 590 мм |
| Высота | 430 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Вес | 64 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск, Электростартер |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Уровень шума | 97 дБ |
| Счетчик моточасов | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Количество колесиков | 2 |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
Информация для заказа
- Цена: 34 899,90 ₴










