

GENERGY LIMITED 7000D Генератор дизельний 6 кВт Электростартер (240632090)
10 000 ₴
- Нет в наличии
- Код: 240632090
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Отдел продаж
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дизельний генератор GENERGY LIMITED 7000D
Генератор дизельний GENERGY LIMITED 7000D – однофазний генератор 220В для аварійного постачання електроенергії до будинків, офісів, будівельних майданчиків, кемпінгів тощо. Здатний забезпечувати роботу електроприладів із сумарною потужністю до 6 кВт.
Особливості дизельного генератора Дженерджі LIMITED 7000D:
- Оснащений 4-тактним одноциліндровим двигуном із прямим упорскуванням палива GENERGY SD498E з повітряним охолодженням, об'єм двигуна – 498 см3.
- Альтернатор із мідною обмоткою.
- Функція стабілізації напруги AVR дозволяє підключати до генератора навіть чутливу до перепадів напруги техніку.
- Модель має легкий ручний пуск та електрозапуск (акумулятор входить до комплекту).
- Наявність захисту від перевантаження та низького рівня мастила.
- На панелі управління знаходяться 2 розетки 230В IP44: 1х16А та 1х32А.
- Наявність дисплея дозволяє контролювати напругу, частоту і час роботи, що необхідно для проведення своєчасного технічного обслуговування електростанції.
- Місткість паливного бака – 18 л.
- Тривала автономна робота завдяки економному споживанню дизпалива та ємному паливному баку:
При навантаженні 50% – споживання пального 1,4 л/год – час безперервної роботи – 12,8 год.
При навантаженні 75% – споживання пального 2,1 л/год – час безперервної роботи – 8,5 год.
- Зручне переміщення завдяки наявності двох 8-дюймових коліс та складаної металевої ручки з пластиковою накладкою.
- Модель має міцний металевий каркас, який захищає двигун та альтернатор від механічних пошкоджень.
- Рівень звукової потужності генератора – 106 дБ.
- Маса електростанції -125 кг.
- Габарити з колесами – 760х680х740 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GENERGY |
| Страна производитель | Испания |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 6.5 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 6 кВт |
| Пиковая мощность | 6.5 Вт |
| Полная мощность | 6.5 кВА |
| Режим работы | Аварийный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Дизельное |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Количество колесиков | 2 |
| Наличие вольтметра | Да |
| Режимы запуска | Ручной запуск, Электростартер |
| Счетчик моточасов | Да |
| Уровень шума | 103 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 125 кг |
| Высота | 741 мм |
| Длина | 760 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Двигатель | |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Количество цилиндров | 1 |
| Марка двигателя | GENERGY SD498E |
| Объем двигателя | 498 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1.65 л |
| Объем топливного бака | 18 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
Информация для заказа
- Цена: 10 000 ₴


