Генератор GENERGY LIMITED 3000 2.8 кВт Электростартер Медная обмотка (240302091)
24 900 ₴
- Нет в наличии
- Код: 240302091
- +380 (98) 029-54-70Отдел продаж
Генератор GENERGY LIMITED 3000
Генератор бензиновий GENERGY LIMITED 3000 – однофазний генератор 220В для постачання електроенергії у будинки, офіси, на будівельні майданчики, кемпінги тощо. Здатний забезпечувати працездатність електроприладів із сумарною потужністю до 2,8 кВт (номінальна напруга). Максимальна напруга цієї моделі: 3 кВт.
Особливості бензогенератора Дженерджі LIMITED 3000:
-
Оснащений 4-тактним OHV – двигуном із верхнім розташуванням клапанів GENERGY SGH series 7 л.с. з повітряним охолодженням, об'єм двигуна – 208 см3, 3000 об/хв. Об'єм масла в картері – 0,6 л.
-
Альтернатор із мідною обмоткою.
- Функція стабілізації напруги дозволяє підключати до генератора навіть чутливу до перепадів напруги техніку.
- Модель має легкий ручний пуск та електрозапуск (акумулятор входить до комплекту).
- Наявність захисту від перевантаження та низького рівня мастила. Індикатор рівня пального дозволить вчасно поповнювати запас палива.
- На панелі керування знаходяться 2 розетки.
- Наявність дисплею дозволяє контролювати напругу, частоту і час роботи, що виходить, що необхідно для проведення своєчасного технічного обслуговування електростанції.
- Місткість бензобака - 13 л.
- Тривала автономна робота завдяки економному споживанню бензину та ємному паливному баку:
При навантаженні 25% – споживання пального 0,9 л/год – час безперервної роботи – 14,4 год.
При навантаженні 50% – споживання пального 1,2 л/год – час безперервної роботи – 10,8 год.
При навантаженні 75% – споживання пального 1,4 л/год – час безперервної роботи – 9,2 год.
- Зручне переміщення завдяки наявності двох 8-дюймових коліс та складаним металевим ручкам з пластиковими накладками.
- Модель має міцний металевий каркас, який захищає двигун та альтернатор від механічних пошкоджень.
- Рівень звукової потужності генератора – 96 дБ. Рівень шуму на відстані 7 м – 73 дБ.
- Маса електростанції -51 кг.
- Габарити – 590х430х430 мм.
- Габарити упаковки: 670х550х490 мм
- Країна бренду: Іспанія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GENERGY |
| Страна производитель | Испания |
| Время непрерывной работы | 14 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 3 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 2.8 кВт |
| Полная мощность | 3 кВА |
| Режим работы | Аварийный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Количество колесиков | 2 |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Наличие вольтметра | Да |
| Режимы запуска | Ручной запуск, Электростартер |
| Счетчик моточасов | Да |
| Уровень шума | 96 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 54 кг |
| Высота | 560 мм |
| Длина | 590 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Двигатель | |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Количество цилиндров | 1 |
| Марка двигателя | SGB70 |
| Объем двигателя | 208 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 13 л |
| Потребление топлива | 0.9 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 24 900 ₴









