Генератор GENERGY EZCARAY
Генератор бензиновий GENERGY EZCARAY S 5.5 кВт – однофазний генератор 220В преміум класу з максимальним захистом від ураження струмом навіть за умови експлуатації в умовах підвищеної вологості. Підходить для постачання електроенергії у будинки, офіси, на будівельні майданчики, кемпінги і т.д. Здатний забезпечувати працездатність електроприладів із сумарною потужністю до 5 кВт (номінальна напруга). Максимальна потужність цієї моделі: 5,5 кВт.
Особливості бензогенератора Дженерджі EZCARAY S:
- Оснащений 4-тактним OHV – двигуном GENERGY SGB390PRO EURO V із примусовим повітряним охолодженням, об'єм двигуна – 389 см3.
- Альтернатор із мідною обмоткою здатен витримувати перевантаженя
- Функція SVR (стабілізація напруги) забезпечує стабільну подачу напруги без стрибків, завдяки чому до генератора можна підключати навіть чутливу техніку.
- Модель має легкий ручний пуск та електрозапуск (акумулятор входить до комплекту). Заряджання акумулятора відбувається за допомогою вбудованого зарядного пристрою, який забезпечує оптимальний заряд батареї.
- Наявність захисту від перевантаження та низького рівня мастила.
- На панелі управління знаходяться 2 розетки IP67: 1х16А та 1х32А 230В.
- Наявність пристрою залишкового струму 30mA для швидкого розмикання контактів, попередження витоку струму в ланцюзі, забезпечення захисту від ураження струмом.
- Наявність дисплея Smart Digital дозволяє контролювати напругу, частоту і час роботи, що необхідно для проведення своєчасного технічного обслуговування електростанції.
- На панелі керування також є велика кнопка аварійного вимкнення.
- Місткість бензобака – 28 л.
- Тривала автономна робота завдяки економному споживанню бензину та ємному паливному баку:
При навантаженні 25% – споживання пального 1,5 л/год – час безперервної роботи – 18,6 год.
При навантаженні 50% – споживання пального 1,8 л/год – час безперервної роботи – 15,5 год.
При навантаженні 75% – споживання пального 2,3 л/год – час безперервної роботи – 12,1 год.
- Зручне переміщення завдяки наявності двох 10-дюймових коліс та складаної ручки.
- Модель має міцний металевий каркас та пластиковий кожух.
- Модель підходить для підключення освітлювальної вежі, адаптована для роботи під навісом на випадок поганої погоди.
- Клас ізоляції: F/A.
- Клас виконання: G1.
- Рівень звукової потужності генератора – 97 дБ. Рівень шуму на відстані 7 м – 76 дБ.
- Маса електростанції -100 кг.
- Габарити з колесами – 859х664х667 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GENERGY |
| Страна производитель | Испания |
| Время непрерывной работы | 18.6 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 5.5 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 5 кВт |
| Полная мощность | 5.5 кВА |
| Режим работы | Аварийный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 67 |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Количество колесиков | 2 |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Наличие вольтметра | Да |
| Режимы запуска | Ручной запуск, Электростартер |
| Счетчик моточасов | Да |
| Уровень шума | 97 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 100 кг |
| Высота | 664 мм |
| Длина | 860 мм |
| Ширина | 667 мм |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Марка двигателя | SGE390PRO |
| Объем двигателя | 389 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1.1 л |
| Объем топливного бака | 28 л |
| Потребление топлива | 1.5 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
Информация для заказа
- Цена: 73 900 ₴









