Генератор GENERGY MULHACEN ATS с автовтозапуском 6.5кВт Медная обмотка (240702090)
59 900 ₴
- Нет в наличии
- Код: 240702090
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Отдел продаж
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Генератор с автозапуском GENERGY MULHACEN ATS
Генератор бензиновий GENERGY MULHACEN ATS - однофазний генератор 220В з АВР (автоматичним введенням резерву) для постачання електроенергії у будинки, офіси, на будівельні майданчики, кемпінги тощо. Здатний забезпечувати роботу електроприладів із сумарною потужністю до 6,5 кВт . Максимальна потужність цієї моделі: 7 кВт.
Особливості бензогенератора Дженерджі MULHACEN ATS:
- Оснащений 4-тактним OHV – двигуном GENERGY SGB420PRO EURO V із примусовим повітряним охолодженням, об'єм двигуна – 420 см3.
- Альтернатор із мідною обмоткою.
- Функція SVR (стабілізація напруги) забезпечує стабільну подачу напруги без стрибків, завдяки чому до генератора можна підключати навіть чутливу техніку.
- Модель має легкий ручний пуск та електрозапуск (акумулятор входить до комплекту). Зарядка акумулятора відбувається за допомогою вбудованого зарядного пристрою, який забезпечує оптимальний заряд батареї.
- Функція ATS забезпечує повністю автоматичне включення генератора (з послідовністю до 5 спроб запуску) у разі відключення електроенергії.
- Наявність захисту від перевантаження та низького рівня олії.
- На панелі управління знаходиться 1 розетка IP44 32А 230В.
- Наявність дисплея Smart Digital дозволяє контролювати напругу, частоту і час роботи, що необхідно для проведення своєчасного технічного обслуговування електростанції.
- Місткість бензобака – 28 л.
- Тривала автономна робота завдяки економному споживанню бензину та ємному паливному баку:
При навантаженні 25% – споживання пального 2 л/год – час безперервної роботи – 14 год.
При навантаженні 50% – споживання пального 2,6 л/год – час безперервної роботи – 10,7 год.
При навантаженні 75% – споживання пального 3 л/год – час безперервної роботи – 9,3 год.
- Зручне переміщення завдяки наявності двох 8-дюймових коліс та складаної металевої ручки з пластиковою накладкою.
- Клас ізоляції: F/A.
- Клас виконання: G1.
- Рівень звукової потужності генератора – 97 дБ. Рівень шуму на відстані 7 м – 74 дБ.
- Рама "ZERO GRAVITY" дозволяє переміщувати генератор з мінімальними зусиллями.
- Маса електростанції – 92 кг.
- Габарити (з колесами) – 680х669х745 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GENERGY |
| Страна производитель | Испания |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 6.5 кВт |
| Максимальная мощность | 7 кВт |
| Полная мощность | 7 кВА |
| Режим работы | Аварийный |
| Время непрерывной работы | 14 час |
| Степень защиты IP | 23 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | SGB420PRO |
| Объем двигателя | 420 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1.1 л |
| Объем топливного бака | 28 л |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Потребление топлива | 2 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 745 мм |
| Высота | 680 мм |
| Ширина | 669 мм |
| Вес | 92 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Автоматический запуск, Ручной запуск, Электростартер |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Уровень шума | 97 дБ |
| Счетчик моточасов | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Количество колесиков | 2 |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
Информация для заказа
- Цена: 59 900 ₴








