
Плиткоріз ручний Stark MTC-1200 120 см Монорейковий
6 789,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180500120
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монорельсовий плиткоріз Stark MTC-1200
Ручний плиткоріз MTC-1200 застосовують для різання плитки і керамічного кахельної плитки та плитки з керамограніта.
- плавний і точний хід каретки на 10 підшипниках
- точне регулювання ширини і кута реза
- додаткові бічні упори для підтримки широкої плитки
Довжина різу-1200 мм
Глибина різу до 16 мм
Різальний ролик - 22х6х2 мм
Вага-17 кг
Розміри-114х20х23 мм
Габарити коробки - 150х26х27 см

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр різального ролика | 22 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 6 мм |
| Максимальна довжина різу | 1200 мм |
| Максимальна глибина різу | 16 мм |
| Вага | 17.4 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 789,90 ₴


