Stark BCS-3612 SET Акумуляторна ланцюгова пилка 2 акумулятори 4.0 Ач 2 зарядні пристрої
6 990 ₴
- Немає в наявності
- Код: 310100121.promo
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна пилка Stark BCS-3612 SET
Штарк BCS-3612 Акумуляторна ланцюгова пилка призначена для розпилювання гілок дерев, дерев'яних балок, дощок і т.д
- Безщітковий двигун
- Натяг ланцюга виконується без ключів
- Високоякісний ланцюг із шиною в комплекті
- Індикатор рівня масла
- Високоміцний редуктор із провідною зірочкою
- В комплектацію входить акумулятори Stark B-1840 (18В/4.0Аг) 310105001-2 шт, зарядні пристрої Stark BC-18 310105002-2 шт
Довжина різу - 300 мм
Напруга - 36 В
Акумулятор - 2х 18В/4Ач
Швидкість ланцюга - 5,7 м/сек
Вага (без акумуляторів) - 2.3 кг

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 300 мм |
| Об'єм масляного бака | 100 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Швидкість обертання ланцюга | 5.7 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.12 сек |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 990 ₴









