Генератор инверторный Konner&Sohnen KSB 21iS 1.8 кВт Ручной стартер
18 299 ₴
- Готово к отправке
- Код: KSB 21i S
- +380 (98) 029-54-70Отдел продаж
Инверторный генератор Konner&Sohnen KSB 21iS
Інверторний генератор Коннер Зонен KSB 21i S у шумозахисному корпусі забезпечує мінімальний рівень шуму, комфортне використання і зручне транспортування.
Компактні розміри та мала вага інверторних генераторів ТМ «K&S Basic» роблять їх зручними у використанні та зберіганні. Завдяки легкому переміщенню поле застосування цих пристроїв значно розширюється та робить їх незамінними помічниками під час відпочинку на природі, кемпінгу, на рибалці і в поході.
- ПРАВИЛЬНА СИНУСОЇДА.Вбудований електронний блок з мікропроцесорним управлінням контролює роботу генератора, забезпечує максимально стабільну частоту 50 Гц і напругу 230В для надійної роботи чутливої і високоточної електроніки: комп’ютерів, електронних вимірювальних приладів, медичного обладнання, опалювальних котлів і т. д.
- ЕКОНОМІЧНИЙ РЕЖИМ. Двигуни лінійки інверторних генераторів «К&S Basic» можуть використовуватися в економічному режимі. Даний режим дозволяє використовувати інверторний генератор на малих обертах та знижує витрату палива до 50%. Система регулювання дросельної заслонки здійснює корекцію числа обертів двигуна в залежності від навантаження
- НАДІЙНИЙ ДВИГУН. Сучасний двигун «К&S Basic» відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою і стабільною роботою, відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO V.
- ШУМОЗАХИСНИЙ КОЖУХ. Завдяки спеціальному шумопоглинаючому кожуху, що забезпечує мінімальний рівень шуму 59 дБ, робота пристрою буде максимально комфортною та не доставить незручностей користувачам.
Макс/Номін. потужність - 2.0/1.8 кВт
Потужність двигуна - 2.9 к. с.
Потужність двигуна - 50 Гц
Напруга - 230 В
Сила струму (max) - 8.6 A
Вихід 12В - 12В/5A
Модель двигуна - KSB 100i
Об’єм двигуна - 79,5 см3
Тип двигуна - бензиновий 4-тактний
Розетки - 2х16А
Об’єм паливного баку - 4 л
Запуск - ручний
Рівень шуму LPA (7м) - 59 дБ
Розміри (ДхВхШ), - 535x335x480 мм
Вага нетто - 20 кг
Клас захисту - IP23M
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Страна производитель | Китай |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная сила тока | 8.6 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 1.8 кВт |
| Максимальная мощность | 2 кВт |
| Полная мощность | 2 кВА |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Режим работы | Аварийный |
| Степень защиты IP | 23 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | KS 100i |
| Объем двигателя | 79.5 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.4 л |
| Объем топливного бака | 4 л |
| Мощность двигателя | 2.9 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 535 мм |
| Высота | 335 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Вес | 20 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Уровень шума | 60 дБ |
| Защитный кожух | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
- Цена: 18 299 ₴









