Корзина
462 отзыва
Буры SDS Max по лучшей ценеКупить сейчас
+38098-029-54-70
+380980295470
+38044 362 22 46
Benzogenerator.com.ua: Майструй з задоволенням
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

Безкоштовна доставка товарів до 30 кг

Безкоштовна доставка товарів до 30 кг

До 31 березня 2020 р безкоштовна доставка з Justin від Prom

Строки та умови акції.

В Акції можуть взяти  участь усі покупці, які оформили замовлення через prom.ua, якщо замовлені товари відповідають умовам Акції.

Безкоштовна доставка розповсюджується лише на замовлення з каталогу маркетплейсу Prom.ua, а не сайтах продавців. 

Акція діє з 1 по 31 березня 2020 р. Кількість відправлень з безкоштовною доставкою на одного покупця необмежена. 
 

Як отримати безкоштовну доставку

Все просто. Щоб отримати безкоштовну доставку, необхідно оформити замовлення на prom.ua через кошик та забрати посилку у відділенні Justin, назвавши номер телефону чи номер ЕН.  

Безкоштовна доставка розповсюджується на товари, у яких:

в способах доставки є Justin – вказані на сторінці товару. Також такі товари можна отримати за допомогою фільтру Безкоштовна доставка prom;

фактична та об'ємна вага менша 30 чи 15 кілограмів, в залежності від обраного покупцем відділення доставки;

один продавець може відправити і декілька товарів однією посилкою, якщо вона не перевищує максимального розміру.

Зверніть увагу, що максимальна вага відправлення залежить від умов, які розміщені у кожному відділення Justin:

у відділення OSR приймають та доставляють посилки до 30 кг фактичної (зважується) або об'ємної ваги: сума всіх параметрів (висота, ширина, довжина) відправлення не більше 150 см, максимальний розмір однієї із сторін – 90 см;

у відділення Smart та mini OSR приймають та доставляють посилки до 15 кг фактичної або об'ємної ваги: сума всіх сторін не більше 120 см, максимальний розмір однієї із сторін – 90 см.

Список усіх відділень ви побачите при оформленні замовлення на prom.ua. Спочатку виберіть спосіб доставки Justin, потім місто і у випадаючому списку виберіть відділення, де буде вказано його адресу.

Всі відділення ви можете переглянути зараз на карті та списком

*Ці Правила Акції набувають чинності з дати їх розміщення на офіційній сторінці Акції за посиланням: http://support.prom.ua/documents/1258 

Організатори Акції:

ТОВ «Уапром» м.Київ, 02121, вул. Харківське шосе, 201-203, корпус 2А, літера “Ф”
ідентифікаційний  код: 36507036

ТОВ «ДЖАСТ ІН» 02090, м.Київ, вул. Бутлерова, будинок 1, 
ідентифікаційний  код:  41567921


Територія проведення Акції:

Акція проводиться на території України, окрім тимчасово окупованих територій та території проведення Операції об’єднаних сил (ООС) на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження**.

Організатори Акції залишають за собою право вносити зміни в Правила Акції, в тому числі в умови, територію та строки проведення Акції виключно за умови публічного сповіщення про такі зміни на офіційній сторінці Акції.

 

**За винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» підписаного «13» квітня 2014 року). Дане тимчасове вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Організатора та/або Виконавця гарантувати належне проведення Активності, зокрема, але не обмежуючись, в частині відправлення/доставки/вручення Заохочень Учасникам за поштовими адресами, що знаходяться на територіях Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, а також деяких населених пунктах Донецької та Луганської областей. Дане обмеження не розповсюджується на громадян України, що проживають на таких територіях, за умови, якщо вони належним чином та в повному обсязі виконали всі вимоги та умови  цієї Активності, кур’єрська (поштова) служба здійснюватиме відправлення/доставку/видачу Подарунків Активності в таких населених пунктах, або якщо такі Учасники вказали будь-яке інше місце доставки на території України, окрім тих, що знаходяться на території АР Крим, Донецької та Луганської областей і відправлення/доставка/видача в які є неможливою або ускладненою, або якщо Учасники, які здобули право на отримання Подарунку Активності виявлять бажання та матимуть змогу самостійно отримати належний їм Подарунок у спосіб та місці погодженому із Виконавцем.

 

Другие новости